Movies
Ratings
433
SoulRated ★ 5.0
ExitRated ★ 4.0
The HandmaidenRated ★ 4.0
CallRated ★ 5.0
Hitman: Agent JunRated ★ 3.0
MoonlightRated ★ 4.0
Knives OutRated ★ 5.0
AshfallRated ★ 3.5
Frozen IIRated ★ 5.0
JokerRated ★ 4.5
It Chapter TwoRated ★ 3.5
ItRated ★ 3.5
MoanaRated ★ 4.5
MetamorphosisRated ★ 4.0
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 3.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.5
Love, SimonRated ★ 4.0
Dark PhoenixRated ★ 3.0
AladdinRated ★ 4.5
ParasiteRated ★ 4.5