Series
Ratings
58
ERASEDRated ★ 3.5- Love Live! School Idol ProjectRated ★ 3.0
My Hero AcademiaRated ★ 5.0
My Hero AcademiaRated ★ 5.0- Searching for the Full MoonRated ★ 5.0
- Men on a MissionRated ★ 4.5
- Queer as Folk Season 1Rated ★ 4.5
OzRated ★ 4.0
SuburgatoryRated ★ 4.5- In the FleshRated ★ 5.0
- In the FleshRated ★ 5.0
- ShamelessRated ★ 4.0
Ghost WhispererRated ★ 4.0
Prison Break Season 1Rated ★ 5.0
Padam PadamRated ★ 4.0
Come Back AliveRated ★ 3.5
SkinsRated ★ 3.5
SkinsRated ★ 4.5
Songgot: The PiercerRated ★ 3.0
Oh My VenusRated ★ 3.0