Titles you rated
Suspect XRated ★ 4.0
Hellboy II: The Golden ArmyRated ★ 3.0
The Hot ChickRated ★ 3.0
The Bourne LegacyRated ★ 4.0
Dancing QueenRated ★ 3.0
Ong-Bak: The Thai WarriorRated ★ 2.0
The TerminatorRated ★ 3.0
Fantastic FourRated ★ 3.0
Men in BlackRated ★ 3.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 4.0
Kick the MoonRated ★ 3.0
The Bourne SupremacyRated ★ 4.0
BedevilledRated ★ 2.0
Sex Is ZeroRated ★ 4.0
The Grand HeistRated ★ 5.0
Slumdog MillionaireRated ★ 4.0
Rough CutRated ★ 4.0
Public Enemy ReturnsRated ★ 4.0
Love & Other DrugsRated ★ 4.0
DerangedRated ★ 3.0