Titles you rated
Total RecallRated ★ 3.0
The Last SamuraiRated ★ 3.0
Dawn of the DeadRated ★ 5.0
Dead Poets SocietyRated ★ 4.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.0
Kill Bill : Vol. 2Rated ★ 2.0
71: Into the FireRated ★ 4.0
Running ManRated ★ 3.0
The Bourne UltimatumRated ★ 3.0
Bungee Jumping of Their OwnRated ★ 3.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 5.0
LooperRated ★ 4.0
GreaseRated ★ 2.0
The Fifth ElementRated ★ 4.0
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 3.0
ShrekRated ★ 3.0
The Chronicles of Narnia: Prince CaspianRated ★ 3.0
A Moment to RememberRated ★ 4.0
Brokeback MountainRated ★ 2.0
The ScentRated ★ 2.0