Titles you rated
ColombianaRated ★ 4.5
The Spy: Undercover OperationRated ★ 3.0
Penny PinchersRated ★ 3.5
Marriage BlueRated ★ 3.5
Kick-Ass 2Rated ★ 4.0
300: Rise of an EmpireRated ★ 4.5
Friends with BenefitsRated ★ 5.0
The Divine WeaponRated ★ 4.5
Petty RomanceRated ★ 4.0
Love FictionRated ★ 5.0
Meet the In-LawsRated ★ 5.0
White NightRated ★ 4.5
Never Back DownRated ★ 5.0
What Happens in VegasRated ★ 4.0
Officer of the YearRated ★ 4.0
Total RecallRated ★ 3.5
Love & Other DrugsRated ★ 4.5
Warm BodiesRated ★ 3.0
My Wife Got MarriedRated ★ 4.0
The Da Vinci CodeRated ★ 5.0