Movies
Ratings
870
F1: The MovieRated ★ 4.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
Thunderbolts*Rated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 3.5
Captain America: Brave New WorldRated ★ 3.0
Thor: Love and ThunderRated ★ 3.0
Hidden FaceRated ★ 3.0
WickedRated ★ 3.5
The Fall GuyRated ★ 3.0
SingRated ★ 3.5
Perhaps LoveRated ★ 3.5
Joker: Folie À DeuxRated ★ 3.0
Officer Black BeltRated ★ 3.5
I, The ExecutionerRated ★ 3.0
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 4.5
TwistersRated ★ 3.5
Deadpool & WolverineRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 3.5
Inside Out 2Rated ★ 3.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.0