Titles you rated
Running TurtleRated ★ 4.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 4.0
Sword of the StrangerRated ★ 4.0
Hellboy II: The Golden ArmyRated ★ 4.0
Spider-ManRated ★ 4.0
ApocalyptoRated ★ 5.0
Blade IIRated ★ 5.0
First StrikeRated ★ 5.0
Enter the DragonRated ★ 5.0- WishRated ★ 4.0
TakenRated ★ 5.0
Final DestinationRated ★ 2.0
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 5.0
SunflowerRated ★ 5.0
Resident EvilRated ★ 4.0
QuickRated ★ 3.0
Hear MeRated ★ 2.0
Conduct ZeroRated ★ 5.0
The ProtectorRated ★ 5.0
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 5.0