Series
Ratings
71
AdolescenceRated ★ 4.0
American PrimevalRated ★ 4.0
Shop of the LampRated ★ 4.5
Squid Game Season 2Rated ★ 4.0
Baby ReindeerRated ★ 5.0- The FrogRated ★ 3.5
The Umbrella AcademyRated ★ 3.5
The Umbrella AcademyRated ★ 3.5
Emily in ParisRated ★ 3.0
YouRated ★ 3.0
Black MirrorRated ★ 5.0
The Umbrella Academy Season 1Rated ★ 3.0
Inventing AnnaRated ★ 3.0
Cabinet of CuriositiesRated ★ 4.0
Infinite ChallengeRated ★ 5.0
Stranger ThingsRated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 3.5
Love, Death & Robots Season 1Rated ★ 4.0
Money Heist season 1Rated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 3.5