Titles you rated
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 4.5
A Hard DayRated ★ 3.5
Intimate StrangersRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 4.0
The Divine Move 2: The WrathfulRated ★ 2.0
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 4.0
Extreme JobRated ★ 4.0
BelieverRated ★ 4.0
Lone SurvivorRated ★ 3.5
The Hitman's BodyguardRated ★ 3.0
ZootopiaRated ★ 4.0
The Accidental DetectiveRated ★ 2.5
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.0
Wonderful NightmareRated ★ 3.0
The 5th WaveRated ★ 2.0
Big BangRated ★ 3.5
Vanishing on 7th StreetRated ★ 2.0
The Case of Itaewon HomicideRated ★ 3.0
ExamRated ★ 3.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 4.0