Titles you rated
A Tale of Two SistersRated ★ 0.5
FriendRated ★ 5.0
Made in Abyss: Journey's DawnRated ★ 2.5
MasqueradeRated ★ 5.0
Blood and BoneRated ★ 4.0
AshfallRated ★ 4.0
Three SistersRated ★ 3.5
Evil DeadRated ★ 1.0
The Pope's ExorcistRated ★ 4.0
Thor: Love and ThunderRated ★ 3.5
The Equalizer 2Rated ★ 4.0
As Far As My Feet Will Carry MeRated ★ 4.0
Annabelle: CreationRated ★ 5.0
Man in LoveRated ★ 4.0
Nameless GangsterRated ★ 4.5
Confidential Assignment2: InternationalRated ★ 3.0
Midnight RunnersRated ★ 4.0
Extreme JobRated ★ 3.5
That's My BoyRated ★ 4.0
Dawn of the DeadRated ★ 2.0