Movies
Ratings
566
It Was Just an AccidentRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 4.5
Perfect DaysRated ★ 4.0
MisericordiaRated ★ 3.5
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 3.0
SupermanRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 4.0
How to Train Your DragonRated ★ 3.5
SinnersRated ★ 4.0
Still WalkingRated ★ 4.5
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 4.0
Thunderbolts*Rated ★ 3.5
Chungking ExpressRated ★ 3.5
ConclaveRated ★ 3.5
WhiplashRated ★ 5.0
A Complete UnknownRated ★ 2.5
Captain America: Brave New WorldRated ★ 2.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
Mickey 17Rated ★ 4.0