Titles you rated
Squid Game Season 3Rated ★ 0.5
Squid Game Season 2Rated ★ 0.5
Oshi no KoRated ★ 2.5
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 3.0
The BoysRated ★ 1.5
HawkeyeRated ★ 2.0
What If...? Season 1Rated ★ 2.5
Loki Season 2Rated ★ 3.0
D.P. Season 2Rated ★ 1.0
Hellbound Season 1Rated ★ 2.5
KingdomRated ★ 1.0
Kingdom Season 1Rated ★ 3.0
Extraordinary Attorney WooRated ★ 2.0
KiddingRated ★ 4.0
KiddingRated ★ 4.0
Loki Season 1Rated ★ 2.5
WandaVisionRated ★ 3.0
The Falcon and the Winter SoldierRated ★ 1.5
BodyguardRated ★ 3.0
Squid Game Season 1Rated ★ 1.5