Movies
Ratings
169
The PhoneRated ★ 3.0
The Advocate: A Missing BodyRated ★ 4.0
The ThroneRated ★ 3.0
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 2.5
RED 2Rated ★ 4.0
Meet the In-LawsRated ★ 4.0
Furious 7Rated ★ 4.5
VeteranRated ★ 4.5
Inside OutRated ★ 4.5
AssassinationRated ★ 5.0
Twilight GangstersRated ★ 3.5
Northern Limit LineRated ★ 4.5
The Classified FileRated ★ 3.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.0
Enemies In-LawRated ★ 4.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.0
Wild OrchidRated ★ 1.5
Yobi, The Five-Tailed FoxRated ★ 3.5
Madagascar: Escape 2 AfricaRated ★ 4.0
MadagascarRated ★ 4.5