Movies
Ratings
206
Paranormal Activity 3Rated ★ 3.0
Final Destination 2Rated ★ 4.0
ThorRated ★ 4.0
X-Men Origins: WolverineRated ★ 3.0
17 AgainRated ★ 4.0
A Werewolf BoyRated ★ 3.0
A Tale of Two SistersRated ★ 3.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 4.0
Mission: Impossible IIIRated ★ 3.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 4.0
The Texas Chainsaw Massacre: The BeginningRated ★ 4.0
The Amityville HorrorRated ★ 4.0
Bruce AlmightyRated ★ 4.0
Step Up 2: The StreetsRated ★ 4.0
Mission: ImpossibleRated ★ 3.0
Silent HillRated ★ 4.0
The UnjustRated ★ 4.0
Our Twisted HeroRated ★ 4.0
The King's SpeechRated ★ 3.0
The IllusionistRated ★ 3.0