Series
Ratings
458
Stranger Things Season 5Rated ★ 5.0
Crime Scene ZeroRated ★ 4.5
Genie, Make a WishRated ★ 1.0
Chainsaw ManRated ★ 4.0- My Hero AcademiaRated ★ 4.5
My Hero AcademiaRated ★ 4.5
My Hero Academia Season 5Rated ★ 3.5
My Hero AcademiaRated ★ 4.5
My Hero AcademiaRated ★ 4.5
My Hero AcademiaRated ★ 4.5
My Hero AcademiaRated ★ 4.0
Blue BoxRated ★ 3.5
The Fragrant Flower Blooms with DignityRated ★ 3.5
Tokyo RevengersRated ★ 1.0
Kaiju No. 8 Season 2Rated ★ 4.5
Dan Da DanRated ★ 4.5
DAN DA DANRated ★ 4.0- Unknown SeoulRated ★ 4.5
- 주관식당Rated ★ 2.5
Campfire Cooking in Another World with my Absurd SkillRated ★ 4.5