Titles you rated
Two Seasons, Two StrangersRated ★ 2.5
Zootopia 2Rated ★ 4.0
IDOLiSH7: First BEAT! Gekijou Soushuu-hen ZenhenRated ★ 2.5
Wicked: For GoodRated ★ 2.0- Idiot Girls and School Ghost: School anniversaryRated ★ 4.0
The World of LoveRated ★ 4.5
No Other ChoiceRated ★ 2.5- The UglyRated ★ 2.5
Linda Linda LindaRated ★ 5.0
Perfect BlueRated ★ 4.0
The Bad Guys 2Rated ★ 5.0- My Daughter is a ZombieRated ★ 1.5
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
Lilo & StitchRated ★ 3.5
Thunderbolts*Rated ★ 4.5
Swing GirlsRated ★ 5.0
FlowRated ★ 5.0
ConclaveRated ★ 3.5
The BrutalistRated ★ 1.0
Exorcism Chronicles: The BeginningRated ★ 3.5