Titles you rated
Crime Scene ZeroRated ★ 4.0
Wednesday Season 2Rated ★ 5.0
JoJo's Bizarre AdventureRated ★ 3.0
JoJo's Bizarre Adventure: Stardust CrusadersRated ★ 4.0
JoJo's Bizarre Adventure: Diamond is unbreakableRated ★ 4.0
JoJo's Bizarre Adventure: Golden WindRated ★ 4.0
JoJo’s Bizarre Adventure STONE OCEANRated ★ 4.0- 샤먼: 귀신전Rated ★ 5.0
Jujutsu KaisenRated ★ 3.5
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 3.5
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Shibuya-jihen ArcRated ★ 3.0
Delicious in DungeonRated ★ 4.0
Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 4.0- Mobile Suit Gundam: The Witch From Mercury PrologueRated ★ 3.0
- Mobile Suit Gundam: The Witch From Mercury Season 2Rated ★ 3.0
Mobile Suit Gundam: The Witch from MercuryRated ★ 4.0
Street FoodRated ★ 3.5
Siren: Survive the IslandRated ★ 5.0
Wednesday Season 1Rated ★ 5.0
Moon KnightRated ★ 4.0