Series
Ratings
43
My Dear ExesRated ★ 3.5
Don't Waste Your Time, LoversRated ★ 4.0- GokusenRated ★ 3.0
Long VacationRated ★ 2.5
MirandaRated ★ 4.5
Dirk Gently's Holistic Detective AgencyRated ★ 4.0
Ginny & Georgia Season 1Rated ★ 2.5
Sex EducationRated ★ 3.5
Heartstopper Season 1Rated ★ 4.0
The Good PlaceRated ★ 3.0
A Good Girl's Guide to MurderRated ★ 3.0
StrangerRated ★ 4.0
Lovely RunnerRated ★ 3.0
Sleepeeer Hit!Rated ★ 3.0
Keizoku 2: SPECRated ★ 3.5
Some Day or One DayRated ★ 3.0
The Glory Part 2Rated ★ 3.5
The Glory Part 1Rated ★ 4.0
Little WomenRated ★ 4.0
TrespassersRated ★ 3.0