Movies
Ratings
406
F1: The MovieRated ★ 3.5
Predator 2Rated ★ 2.0
BallerinaRated ★ 2.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
Jurassic World RebirthRated ★ 2.0
Attack on Titan the Movie: The Last AttackRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 3.0
Woochi : The Demon SlayerRated ★ 2.5
Pearl HarborRated ★ 2.5
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 1.0
Look BackRated ★ 3.5
Dune: Part TwoRated ★ 4.5
DuneRated ★ 3.0
Anatomy of a FallRated ★ 4.0
The Boy and the HeronRated ★ 3.5
ContactRated ★ 3.5
OppenheimerRated ★ 4.0
Train to BusanRated ★ 2.0
ElementalRated ★ 3.0
Ice Age: Continental DriftRated ★ 2.5