Titles you rated
Wednesday Season 2Rated ★ 3.0
MIU404Rated ★ 3.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.0- Unknown SeoulRated ★ 3.5
WestworldRated ★ 4.0
Once Upon a Boyhood Season 1Rated ★ 3.5
Friends Season 3Rated ★ 3.5
Friends Season 2Rated ★ 5.0
Friends Season 1Rated ★ 4.5
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 4.0
Hakozume: Tatakau! Koban JoshiRated ★ 3.5
Mr. PlanktonRated ★ 3.5- DoubtRated ★ 3.5
The Gift of Your HeartRated ★ 3.0- Ao Haru Ride Season 2Rated ★ 3.0
Ao Haru RideRated ★ 3.0
Heartbroken ChocolatierRated ★ 2.5
Village Survival, the EightRated ★ 3.0- 꼬리에 꼬리를 무는 그날 이야기Rated ★ 2.5
- SkinsRated ★ 3.0