Movies
Ratings
95
Cold EyesRated ★ 4.0
A Chinese Ghost StoryRated ★ 4.0
The DescentRated ★ 4.0
The League of Extraordinary GentlemenRated ★ 4.0
UnderworldRated ★ 4.0
Spider-Man 2Rated ★ 4.0
The Face ReaderRated ★ 4.0
ArahanRated ★ 4.0
Crows ZeroRated ★ 5.0
Rush Hour 2Rated ★ 4.0
HellboyRated ★ 4.0
Secret ReunionRated ★ 4.0
The A-TeamRated ★ 4.0
Taken 2Rated ★ 4.0
Undisputed II: Last Man StandingRated ★ 5.0
District 13: UltimatumRated ★ 4.0
Ong-Bak: The Thai WarriorRated ★ 4.0
X-Men: The Last StandRated ★ 4.0
SnowpiercerRated ★ 4.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 4.0