Movies
Ratings
141
Finding NeverlandRated ★ 3.5
Death ProofRated ★ 4.0
Intimate StrangersRated ★ 3.5
Almost LoveRated ★ 3.0
You Are My PetRated ★ 2.0
The Princess Diaries 2: Royal EngagementRated ★ 3.0
Coyote UglyRated ★ 3.0
The Princess DiariesRated ★ 2.0
This Means WarRated ★ 3.0
17 AgainRated ★ 4.0
Just FriendsRated ★ 3.0
Love & Other DrugsRated ★ 3.0
Letters to JulietRated ★ 3.0
Love FictionRated ★ 3.0
Music and LyricsRated ★ 3.0
The Devil Wears PradaRated ★ 4.0
(500) Days of SummerRated ★ 5.0
A Moment to RememberRated ★ 4.0
HauntersRated ★ 3.0
Alice in WonderlandRated ★ 3.0