Movies
Ratings
755
Mr. GoRated ★ 0.5
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 3.5
X-Men: Days of Future PastRated ★ 3.5
SaltRated ★ 3.5
The Fatal EncounterRated ★ 2.5
Holy MotorsRated ★ 4.0
Ant-ManRated ★ 3.0
The Beauty InsideRated ★ 3.0
The InternRated ★ 2.5
SpectreRated ★ 4.0
The PriestsRated ★ 3.5
Inside MenRated ★ 3.5
The MummyRated ★ 2.5
Thor: RagnarokRated ★ 3.5
Moon YoungRated ★ 3.5
WhiplashRated ★ 4.5
SpotlightRated ★ 4.5
DunkirkRated ★ 5.0
Total RecallRated ★ 3.5
FoxcatcherRated ★ 3.0