Titles you rated
Dong YiRated ★ 3.5
Lee San, Wind in the PalaceRated ★ 3.5
IljimaeRated ★ 2.5
City HunterRated ★ 2.5
Bridal MaskRated ★ 3.0
Tree With Deep RootsRated ★ 3.5
The LegendRated ★ 1.5- Magic Kid MasuriRated ★ 3.0
JumongRated ★ 3.5
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 2.5
IRISRated ★ 2.5
You're BeautifulRated ★ 2.0
Temptation of WifeRated ★ 3.0
Beethoven VirusRated ★ 3.5
The Great Queen SeondeokRated ★ 5.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 3.0
PastaRated ★ 2.5
Lovers in ParisRated ★ 3.0
Jewel in the PalaceRated ★ 4.0
Princess HoursRated ★ 2.5