Movies
Ratings
186
JumperRated ★ 5.0
The MatrixRated ★ 5.0
Secret ReunionRated ★ 5.0
August RushRated ★ 5.0
Blade IIRated ★ 5.0
Alice in WonderlandRated ★ 5.0
Men in BlackRated ★ 5.0
The Matrix ReloadedRated ★ 5.0
The Matrix RevolutionsRated ★ 5.0
HitmanRated ★ 3.0
HancockRated ★ 5.0
Indiana Jones and the Temple of DoomRated ★ 4.0
X-Men: First ClassRated ★ 5.0
ArmageddonRated ★ 2.0
ThorRated ★ 3.0
A Frozen FlowerRated ★ 3.0
The MummyRated ★ 4.0
Resident EvilRated ★ 5.0
Clash of the TitansRated ★ 5.0
Bicentennial ManRated ★ 5.0