Movies
Ratings
101
The ConjuringRated ★ 2.0
SnowpiercerRated ★ 5.0
The Chronicles of Narnia: The Voyage of the Dawn TreaderRated ★ 3.0
She's the ManRated ★ 4.0
This Means WarRated ★ 4.0
The Grand HeistRated ★ 3.0
World War ZRated ★ 5.0
Van HelsingRated ★ 5.0
Shrek the ThirdRated ★ 3.0
Man on the EdgeRated ★ 5.0
HauntersRated ★ 3.0
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 5.0
Star TrekRated ★ 4.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 4.0
TangledRated ★ 5.0
The Lion KingRated ★ 5.0
300Rated ★ 2.0
DreamgirlsRated ★ 5.0
The Way HomeRated ★ 4.0
School of RockRated ★ 5.0