Titles you rated
Eat Pray LoveRated ★ 4.0
Hear MeRated ★ 5.0
Before MidnightRated ★ 4.0
Between Calmness and PassionRated ★ 4.0
Before SunsetRated ★ 4.0
Before SunriseRated ★ 5.0
Very Ordinary CoupleRated ★ 4.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 5.0
The ClassicRated ★ 4.0
OnceRated ★ 4.0
SecretRated ★ 5.0
If OnlyRated ★ 5.0
SerendipityRated ★ 4.0
Bungee Jumping of Their OwnRated ★ 3.0
Erin BrockovichRated ★ 4.0
Saw IIIRated ★ 3.0
School of RockRated ★ 5.0
The Hunchback of Notre DameRated ★ 3.0
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 4.0
AladdinRated ★ 5.0