Titles you rated
The Hateful EightRated ★ 1.0
You Call It PassionRated ★ 1.0
AssassinationRated ★ 1.0
Les MisérablesRated ★ 0.5
The Tiger: An Old Hunter's TaleRated ★ 1.5
Dongju: The Portrait of a PoetRated ★ 1.0
Friend : The Great LegacyRated ★ 1.5
The ThievesRated ★ 5.0
Phantom DetectiveRated ★ 4.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.0
Ode to My FatherRated ★ 3.0
The Princess DiariesRated ★ 1.0
The Dark Knight RisesRated ★ 1.0
Love, RosieRated ★ 1.0
Inside OutRated ★ 1.0
The Imitation GameRated ★ 1.0
A Violent ProsecutorRated ★ 5.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 2.0
The WailingRated ★ 0.5
Our Little SisterRated ★ 0.5