Titles you rated
Star Wars: Episode VII - The Force AwakensRated ★ 4.0
Star Wars: Episode III - Revenge of the SithRated ★ 4.0
Men in Black IIRated ★ 2.0
La La LandRated ★ 4.0
Rogue One: A Star Wars StoryRated ★ 4.0
SunnyRated ★ 1.5
ZootopiaRated ★ 3.5
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 3.5
Star Wars: Episode II - Attack of the ClonesRated ★ 4.0
Dreamer: Inspired By a True StoryRated ★ 4.0
Iron Man 3Rated ★ 3.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 3.5
Star Wars: Episode I - The Phantom MenaceRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 3.0
Marley & MeRated ★ 3.0
Good Luck ChuckRated ★ 3.0
Sister Act 2: Back in the HabitRated ★ 3.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 4.0
The Quick and the DeadRated ★ 3.0
Ocean's TwelveRated ★ 3.5