Movies
Ratings
198
ConfessionsRated ★ 3.0
Bad GeniusRated ★ 3.0
Life Is BeautifulRated ★ 4.5
Pan's LabyrinthRated ★ 4.0
Pain and GloryRated ★ 3.5
The LobsterRated ★ 3.5
The DivideRated ★ 3.5
Black SwanRated ★ 4.0
HiddenRated ★ 2.0
NerveRated ★ 2.0
ShameRated ★ 3.0
A Street Cat Named BobRated ★ 3.5
By the Grace of GodRated ★ 3.5
Portrait of a Lady on FireRated ★ 4.0
Inglourious BasterdsRated ★ 4.0
The Florida ProjectRated ★ 3.5
PassengersRated ★ 2.5
Bagdad CafeRated ★ 3.5
Memoir of a MurdererRated ★ 3.0
Moonlit WinterRated ★ 5.0