Movies
Ratings
607
Mamma Mia! Here We Go AgainRated ★ 4.0
The Secret Life of PetsRated ★ 2.5
6 UndergroundRated ★ 3.5
Love, LiesRated ★ 2.5
Penguins of MadagascarRated ★ 2.0
SicarioRated ★ 2.5
Men in Black 3Rated ★ 3.0
MaleficentRated ★ 3.5
The Spy Who Dumped MeRated ★ 3.0
Ford v FerrariRated ★ 4.0
The Gangster, the Cop, the DevilRated ★ 3.5
Ender's GameRated ★ 4.0
LucyRated ★ 1.5
HannaRated ★ 2.0
Warm BodiesRated ★ 3.0
The Matrix RevolutionsRated ★ 3.5
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 3.0
Closer to HeavenRated ★ 3.0
MossRated ★ 1.0
NoahRated ★ 4.0