Titles you rated
Familiar WifeRated ★ 3.0
Prison PlaybookRated ★ 5.0
Demon SlayerRated ★ 5.0
Angel's Last Mission: LoveRated ★ 2.0
The Beauty InsideRated ★ 3.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 5.0
Fight For My WayRated ★ 4.0
Voice season1Rated ★ 2.0
Jealousy IncarnateRated ★ 2.0
Innocent DefendantRated ★ 4.5
Chief KimRated ★ 5.0
Dr. RomanticRated ★ 4.0
Legal HighRated ★ 5.0- Midnight Diner Season 2Rated ★ 5.0
- Midnight Diner Season 1Rated ★ 5.0
Solitary GourmetRated ★ 5.0
GoblinRated ★ 5.0
The K2Rated ★ 5.0
A Man Called GodRated ★ 0.5- BodyguardRated ★ 4.5