Series
Ratings
14- Sherlock UncoveredRated ★ 5.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 5.0- Black Rubber ShoesRated ★ 3.5
Ghost StoriesRated ★ 4.0- Brilliant LegacyRated ★ 3.0
RememberRated ★ 4.0
Reply 1994Rated ★ 3.0
Reply 1988Rated ★ 4.0
SherlockRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0
PinocchioRated ★ 4.0
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0
SignalRated ★ 4.0
Oh My GhostRated ★ 4.0