Series
Ratings
18
The Great Queen SeondeokRated ★ 2.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 3.0
PastaRated ★ 3.0
Dream HighRated ★ 1.5
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 3.0
Boys Over FlowersRated ★ 3.0
Bad GuysRated ★ 4.0
Moorim SchoolRated ★ 0.5
The X-FilesRated ★ 3.0
Rude Miss Young Ae Season 3Rated ★ 3.5
Rude Miss Young Ae Season 2Rated ★ 3.5
Beethoven VirusRated ★ 1.5
Rude Miss Young Ae Season 1Rated ★ 3.5
Reply 1988Rated ★ 4.5
A Gentleman's DignityRated ★ 4.5
SignalRated ★ 3.5
Mrs. PepperpotRated ★ 4.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 4.5