Series
Ratings
209
Tokyo GhoulRated ★ 4.0
WestworldRated ★ 4.0
GoblinRated ★ 5.0
My Horrible BossRated ★ 4.0- Walking to HeavenRated ★ 5.0
- PubertyRated ★ 5.0
- FeelingsRated ★ 4.5
Friend, Our LegendRated ★ 5.0- General HospitalRated ★ 5.0
- Sons and DaughtersRated ★ 5.0
General Hospital 2Rated ★ 5.0- A Bluebird Has ItRated ★ 5.0
Love in the MoonlightRated ★ 5.0- Paper CraneRated ★ 5.0
- One of A PairRated ★ 5.0
Tough Guy's LoveRated ★ 5.0- JealousyRated ★ 5.0
- Hello, God!Rated ★ 4.0
- The Clinic for Married Couples: Love and War Season 2Rated ★ 5.0
Love in Your BosomRated ★ 5.0