Titles you rated
The RevenantRated ★ 3.0
The HandmaidenRated ★ 5.0
RED 2Rated ★ 5.0
Kung Fu Panda 2Rated ★ 4.5
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 4.0
The PianistRated ★ 3.5
In TimeRated ★ 5.0
About TimeRated ★ 5.0
ArmageddonRated ★ 3.0
Men in Black IIRated ★ 5.0
The PiratesRated ★ 5.0
Begin AgainRated ★ 5.0
Into the StormRated ★ 3.0
Tazza: The Hidden CardRated ★ 0.5
The Maze RunnerRated ★ 5.0
LucyRated ★ 3.0
The WhistleblowerRated ★ 5.0
Dracula UntoldRated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 5.0
TwentyRated ★ 2.0