Series
Ratings
417
I Became the Main Role of a BL DramaRated ★ 3.0
My Dearest NemesisRated ★ 3.5
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 4.5
Weak Hero Class 1Rated ★ 4.5
Check-in HanyangRated ★ 3.0
Genie, Make a WishRated ★ 4.0- Good BoyRated ★ 1.0
Library WarsRated ★ 5.0
The Apothecary Diaries Season 2Rated ★ 4.5
The Apothecary DiariesRated ★ 4.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
Undercover High SchoolRated ★ 3.5
A Woman Who Plays WithRated ★ 3.0
The Uncanny Counter Season 2: Counter PunchRated ★ 2.5
The Uncanny Counter Season 1Rated ★ 3.0
Gal & DinoRated ★ 2.5- Cheeky AngelRated ★ 3.0
Romantic KillerRated ★ 4.5
Kaiju No. 8Rated ★ 5.0
Uncle GrandpaRated ★ 4.0