Titles you rated
No Other ChoiceRated ★ 4.0
SupermanRated ★ 3.5
Kick the MoonRated ★ 3.5
Joker: Folie À DeuxRated ★ 4.0
TwistersRated ★ 3.0
Alien: RomulusRated ★ 3.5
Deadpool & WolverineRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 4.0
WonkaRated ★ 3.5
The Boy and the HeronRated ★ 4.5
SmugglersRated ★ 3.0
John Wick: Chapter 4Rated ★ 3.5
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 4.0
First BloodRated ★ 4.0
Weathering With YouRated ★ 2.5
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 3.5
Ant-Man and the Wasp: QuantumaniaRated ★ 2.5
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 5.0
HuntRated ★ 4.0
Decision to LeaveRated ★ 4.5