Series
Ratings
34
Hot Stove LeagueRated ★ 4.5
Your Lie in AprilRated ★ 4.0
Infinite ChallengeRated ★ 5.0- Fullmetal AlchemistRated ★ 5.0
Cowboy BebopRated ★ 5.0- GintamaRated ★ 4.5
What's Wrong with Secretary KimRated ★ 4.5- ポケットモンスターRated ★ 4.5
Assassination ClassroomRated ★ 4.0
HouseRated ★ 3.5
Sherlock Season 1Rated ★ 3.5
Prison Break Season 1Rated ★ 4.0- InuYashaRated ★ 4.5
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.0
Tree With Deep RootsRated ★ 3.5
Beethoven VirusRated ★ 3.5
SignalRated ★ 4.0
The SimpsonsRated ★ 4.5
Ghost StoriesRated ★ 3.5- A Certain Scientific Railgun T OVA OVA OVARated ★ 4.0