Titles you rated
GhostbustersRated ★ 4.5
FamilyhoodRated ★ 4.5
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 4.0
Rough NightRated ★ 3.0
Sing StreetRated ★ 2.5
Your Name.Rated ★ 3.0
La La LandRated ★ 3.0
PassengersRated ★ 3.0
The KingRated ★ 4.0
Salut d’AmourRated ★ 4.0
EnchantedRated ★ 2.0
CloserRated ★ 2.0
Our TimesRated ★ 3.0
Rinco's RestaurantRated ★ 3.5
Despicable MeRated ★ 3.5
Me Before YouRated ★ 4.0
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 3.5
BlindnessRated ★ 3.5
Notting HillRated ★ 3.0
Red EyeRated ★ 3.5