Titles you rated
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 4.0
Ms. HammurabiRated ★ 4.5- Pretty Proofreader Season 2Rated ★ 4.0
Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 3.5
The BlacklistRated ★ 4.0
The BlacklistRated ★ 5.0
The BlacklistRated ★ 5.0
The BlacklistRated ★ 5.0
GrimmRated ★ 3.5
Let's EatRated ★ 3.5- Hotaru no HikariRated ★ 4.0
Baek Hee Has ReturnedRated ★ 4.0
Rascal SonsRated ★ 2.0
Princess AuroraRated ★ 2.0
Loving You a Thousand TimesRated ★ 5.0
Ties of Shooting StarsRated ★ 5.0
Likeable or NotRated ★ 4.0
Lights and ShadowsRated ★ 0.5
Yellow BootsRated ★ 3.0
Miss RipleyRated ★ 3.5