Titles you rated
Doctor Elise: The Royal Lady with the LampRated ★ 3.5
The Eminence in ShadowRated ★ 5.0
Taisho Otome Fairy TaleRated ★ 4.5
Oshi no Ko Season 2Rated ★ 5.0
Oshi no KoRated ★ 5.0
Rascal Does Not Dream of Bunny Girl SenpaiRated ★ 5.0
Don't Toy with Me, Miss NagatoroRated ★ 5.0
The Unwanted Undead AdventurerRated ★ 3.0
Isekai QuartetRated ★ 5.0
Saga of Tanya the Evil OVARated ★ 5.0
Saga of Tanya the EvilRated ★ 5.0
Kaiju No. 8Rated ★ 5.0
Reincarnated as a SwordRated ★ 5.0
I Got a Cheat Skill in Another World and Became Unrivaled in The Real World, TooRated ★ 3.0
My Next Life as a Villainess: All Routes Lead to Doom! XRated ★ 5.0
My Next Life as a Villainess: All Routes Lead to Doom!Rated ★ 5.0
Villainess Level 99: I May Be the Hidden Boss but I'm Not the Demon LordRated ★ 4.0
Death March to the Parallel World RhapsodyRated ★ 3.0
I Left My A-Rank Party to Help My Students Reach the Dungeon DepthsRated ★ 3.5
How Not to Summon a Demon LordRated ★ 3.0