Titles you rated
John WickRated ★ 5.0
The LoverRated ★ 3.0
LolitaRated ★ 3.5
Eastern PromisesRated ★ 4.0
CloserRated ★ 3.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 3.0
Into the WildRated ★ 4.0
Life of PiRated ★ 4.5
The GodfatherRated ★ 4.5
New WorldRated ★ 5.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.5
Inglourious BasterdsRated ★ 3.5
Zero Dark ThirtyRated ★ 3.5
The Dark KnightRated ★ 5.0
InceptionRated ★ 5.0
ConstantineRated ★ 4.0
Black SwanRated ★ 4.5
Hell or High WaterRated ★ 3.0
DunkirkRated ★ 4.5
V.I.P.Rated ★ 2.5