Titles you rated
Rise of the GuardiansRated ★ 3.5
Crayon Shin-chan: Fierceness That Invites Storm! Me and the Space PrincessRated ★ 4.0
Crayon Shin-chan: Very Tasty! B-class Gourmet Survival!!Rated ★ 4.0
Detective Conan: The Phantom of Baker StreetRated ★ 4.0
Detective Conan: The Eleventh StrikerRated ★ 3.5
Detective Conan: Quarter of SilenceRated ★ 3.5
Detective Conan : Missing Conan Edogawa Case – His History’s Worst Two DaysRated ★ 4.0
Alvin and the Chipmunks: ChipwreckedRated ★ 3.0
Stand by Me DoraemonRated ★ 5.0
FrankenweenieRated ★ 4.0
Cars 2Rated ★ 3.5
The Nightmare Before ChristmasRated ★ 4.0
RioRated ★ 3.5
TarzanRated ★ 4.0
The Chronicles of Narnia: The Voyage of the Dawn TreaderRated ★ 0.5
Omae Umasou Da naRated ★ 4.0
A Little dinosour doolie - The Adventure of Ice PlanetRated ★ 4.0
Beauty and the BeastRated ★ 4.5
The SmurfsRated ★ 3.5
Hoodwinked Too! Hood VS. EvilRated ★ 3.5