Movies
Ratings
21
The Face ReaderRated ★ 3.5
MasqueradeRated ★ 3.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.5
War of the ArrowsRated ★ 4.0
HerRated ★ 4.0
GattacaRated ★ 4.0- Les MisérablesRated ★ 5.0
- WishRated ★ 4.5
SunnyRated ★ 4.0
Nameless GangsterRated ★ 4.0
Now You See MeRated ★ 3.5
Monsters UniversityRated ★ 3.5
Architecture 101Rated ★ 3.5
26 YearsRated ★ 3.5
DerangedRated ★ 2.5
The ThievesRated ★ 3.5
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 3.5
Spider-ManRated ★ 3.0
The Big SwindleRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 3.5