Titles you rated
The Chef of South PolarRated ★ 4.5
Bird BoxRated ★ 4.0
JokerRated ★ 4.5
Sweet BeanRated ★ 4.5
SnowpiercerRated ★ 4.0
OkjaRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 4.5
12 Angry MenRated ★ 5.0
Intimate StrangersRated ★ 4.0
VenomRated ★ 4.0
Architecture 101Rated ★ 3.5
What Women WantRated ★ 4.0
The VoicesRated ★ 3.5
Dr. Strangelove or: How I Learned to Stop Worrying and Love the BombRated ★ 4.0
The Yellow SeaRated ★ 5.0
A Silent VoiceRated ★ 3.5
Midnight RunnersRated ★ 4.5
Deadpool 2Rated ★ 4.5
BurningRated ★ 4.0
Blue Is The Warmest ColorRated ★ 4.0