Series
Ratings
12
Parasyte -the maxim-Rated ★ 3.5
A Gentleman's DignityRated ★ 3.5
Boys Over FlowersRated ★ 3.0
The Walking Dead Season 2Rated ★ 3.0
Cheese in the TrapRated ★ 2.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 3.0- DEATH NOTERated ★ 3.0
My Daughter, Geum Sa-WolRated ★ 3.0
Incomplete LifeRated ★ 3.0
My Love From Another StarRated ★ 3.0- War of MoneyRated ★ 3.0
Azumanga Daioh: The AnimationRated ★ 0.5