Titles you rated
Boys Over FlowersRated ★ 4.0
The Innocent ManRated ★ 4.5
Secret GardenRated ★ 3.0
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 3.0
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 2.5
Wang's FamilyRated ★ 2.5
Who Are You: School 2015Rated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 3.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.0
Reply 1988Rated ★ 5.0
SignalRated ★ 4.0