Movies
Ratings
226
MidsommarRated ★ 0.5
A Tale of Two SistersRated ★ 3.5
Barely LethalRated ★ 3.5
Bungee Jumping of Their OwnRated ★ 5.0
MauriceRated ★ 4.0
PauletteRated ★ 5.0
Night Is Short, Walk On GirlRated ★ 5.0
Little WomenRated ★ 4.0
Better DaysRated ★ 5.0
Your Name.Rated ★ 5.0
White ChicksRated ★ 4.5
PaprikaRated ★ 3.5
The InternRated ★ 5.0
CollectorsRated ★ 2.0
Mean GirlsRated ★ 2.5
A Violent ProsecutorRated ★ 4.5
Escape RoomRated ★ 4.0
DraculaRated ★ 4.0
TomboyRated ★ 5.0
Portrait of a Lady on FireRated ★ 5.0