Titles you rated
The Sons of Sol Pharmacy HouseRated ★ 4.0
My PrincessRated ★ 3.5
City HunterRated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 5.0
Bridal MaskRated ★ 5.0
Cinderella's StepsisterRated ★ 5.0
Dream High 2Rated ★ 3.0
Seoyoung, My DaughterRated ★ 4.5
Tree With Deep RootsRated ★ 4.0- Brilliant LegacyRated ★ 5.0
The King 2 HeartsRated ★ 4.0
Personal TasteRated ★ 5.0
BigRated ★ 5.0
Famous PrincessesRated ★ 4.0
The Innocent ManRated ★ 4.5
Rooftop PrinceRated ★ 5.0
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 5.0
You're BeautifulRated ★ 4.0
Temptation of WifeRated ★ 4.0
My Husband Got a FamilyRated ★ 5.0